środa, 13 marca 2013

SIV (Servizio Informazioni del Vaticano)Struktura SIV jest ściśle tajna, zorganizowana podobnie do innych agencji wywiadowczych, takich jak CIA, M16, KGB etc… Nie posiada oficjalnej siedziby i za każdym razem wyznaczone jest inne miejsce spotkania- zawsze pod nadzorem Watykanu. Iskra, która stała się zarzewiem tej organizacji, została wykrzesana w następstwie pewnego wydarzenia z lutego 1954 roku w USA. Chodzi o spotkanie w bazie lotniczej MUROC (teraz Edwards) między delegacjami obcych istot a prezydentem D.D Eisenhowerem, w którym uczestniczył biskup Los Angeles James Francis Mac Intyre.
Spotkanie było filmowane przez wojskowych za pomocą kamer 16 mm umieszczonych w różnych miejscach, załadowanych kolorowymi filmami i napędzanymi sprężynami, ponieważ w obecności tych istot silniki elektryczne nie działały. Z tego względu co trzy minuty trzeba było zmieniać film w kamerze. Pod koniec spotkania każdy z członków ziemskiej delegacji złożył przysięgę, że nigdy nie wyjawi nikomu tego, co widział i słyszał. Kilka dni później Francis Mac Intyre, przypuszczalnie rozczarowany tym, że musiał przysiąść dochowania tajemnicy wyjechał pośpiesznie na spotkanie z papieżem Piusem XII, aby go poinformować o tym niezwykłym wydarzeniu.
SIV została stworzona przede wszystkim do zbierania i wykorzystywania wszelkich informacji dotyczących działania obcych istot oraz koordynacji działań z agencjami wywiadowczymi innych państw. Członkowie SIV zaczęli sami kontaktować się w zasadzie bez wiedzy wojska z obcymi istotami zwanymi NORDYKAMI, które są nam nastawione przyjaźnie i pochodzą z Plejad. Takie spotkanie odbyły się dwukrotnie także w ogrodach watykańskich.
Zaleciły ostrożność w nawiązywaniu stosunków z istotami, z którymi spotkali się Amerykanie w 1954 roku.  


5 komentarzy:

 1. Taaa, kocham takie bajki!One zawsze, predzej czy pozniej, okazuja sie mistyfikacja. Jak Roswell, jak religia. Karma dla maluczkich, by utrzymywac ich w ryzach. To z pewnoscia byly anioly ;)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zauważ, że nie użyłem ani razu zwrotu: ja myślę, moim zdaniem itd. Tak jak w przypadku szczepionek nie oceniam ani nie prowadzę kampanii za i przeciw. W przypadku (SIV) odsyłam do strony:

   http://www.ufodigest.com/news/1206/omegasercret.html

   Usuń
  2. Wiesz, na wujka gugla-tlumacza to ja za bardzo nie moge sie... hmmm... spuscic, a za krotka jestem na teksty anglojezyczne.

   Usuń
 2. Czy to prawda nie wiem ,
  ale byłoby dziwne
  gdyby na całym świecie
  był tylko jeden człowiek jako gatunek i jedna rasa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to jedna z dziedzin, która mnie bardzo interesuje. Myślę podobnie jak Ty. W komentarzu dla Panterki podałem stronę dla zainteresowanych:

   http://www.ufodigest.com/news/1206/omegasercret.html

   Usuń